Ruszyły zapisy na mieszkania na Osiedlu Kalwinówka

Szanowni Państwo,

W dniu 21.07.2023 r. ruszyła rezerwacja mieszkań w nowej inwestycji Spółdzielni zlokalizowanej przy ulicy Kalwińskiej w Zabłudowie. "Osiedle Kalwinówka" to 140 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 28 do 90 m2, każde z balkonem, tarasem lub ogródkiem, z miejscem postojowym oraz podstawowym wykończeniem w cenie.

Zgodnie z regulaminem naboru, członkowie naszej Spółdzielni mają pierwszeństwo w wyborze mieszkań do 28.07.2023 r. Po tym terminie rezerwacji może dokonać każda osoba spełniająca warunki kredytu SBC.

Mieszkania będą budowane zgodnie z prawem spółdzielczo-lokatorskim, z dojściem do własności. Spółdzielnia złożyła wniosek o kredyt na preferencyjnych warunkach (0% marży i 2% WIBOR), zdolność kredytowa przyszłych nabywców nie będzie badana. Lokatorzy będą spłacać swoje mieszkania w comiesięcznych ratach (od 597 zł miesięcznie za najmniejsze mieszkanie). Brak kryterium wieku.

Wymagane jest spełnienie ustawowych warunków: brak mieszkania w Zabłudowie oraz określone dochody netto (więcej na stronie inwestycji w zakładce “kryteria”), a także wpłata wkładu własnego (około 25% wartości mieszkania). Szacowany termin oddania mieszkań to IV kwartał 2025 r.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę inwestycji: https://www.osiedlekalwinowka.pl/

wiz_1q
wiz_2q
wiz_3q
wiz_4q
wiz_5q
wiz_6q